Hopp til innhold

Kontakt

Vakttelefon Fitjar

Frank Midttun
Telefon: 480 58 529

Hovedkontor

Fitjarsjøen 2, Gamle Meieribygget
5419 Fitjar

Postadresse

Engesund Fiskeoppdrett AS
Postboks 64
5419 Fitjar

Vakttelefon Masfjorden

Alvydas Simkevicius
Telefon: 414 44 890

CEO/Dagleg leiar og samfunnskontakt

Svein Eivind Gilje
E-post: sveg@engesund.no
Telefon: 901 72 482

Produksjon og personalansvarlig

Lars Heine Kåsa
E-post: lars-heine@engesund.no
Telefon: 982 66 744

Spørsmål

Visningsansvarleg

Lisa Instefjord Gilje
E-post: lisa@engesund.no
Telefon: 951 89 950 (ikkje SMS)

Du finn oss her

Ansette

Svein Eivind Gilje

Stilling: CEO/Dagleg leiar

E-post
sveg@engesund.no
Telefon
901 72 482

Lars Heine Kåsa

Stilling: Produksjon og personalansvarlig

E-post
lars-heine@engesund.no
Telefon
982 66 744

Gisle Andre Enstad

Stilling: Kontroller og FOU-ansvarlig

E-post
gisle@engesund.no
Telefon
993 48 645

Lisa Instefjord Gilje

Stilling: Ansvarleg Visning (Er i mammapermisjon fram til 01.04.2019)

E-post
lisa@engesund.no
Telefon
951 89 950

Renate Hellesund

Stilling: Regnskapsfører

E-post
reh@srregnskap
Telefon
905 28 540

Frank Midttun

Stilling: Avdelingsleder, Fitjar

E-post
frank@engesund.no
Telefon
480 58 529

Alvydas Simkevicius

Stilling: Avdelingsleder, Masfjorden

E-post
alvydas@engesund.no
Telefon
414 44 890

Solveig Hagenes

Stilling: IK-ansvarlig

E-post
solveig@engesund.no
Telefon
994 04 958

Helge Bårdsen

Stilling: Ansvarlig Fôrsentral

E-post
helge@engesund.no
Telefon
913 50 929

Goff Artsamai

Stilling: Driftstekniker

E-post
goff@engesund.no

Henriette Tranøy

Stilling: Driftstekniker

E-post
henriette@engesund.no

Raimondas Bertasius

Stilling: Driftstekniker

Vaidas Kazlauskas

Stilling: Driftstekniker

Audrius Bertasius

Stilling: Driftstekniker

Stian Søvik

Stilling: Driftstekniker

Martin Fagerbakke Jarnes

Stilling: Lærling i driftstekniker faget

Alf Helge Storevik

Stilling: Driftstekniker under opplæring

Torstein Skuggedal

Stilling: Driftstekniker med hovedansvar for Engesund-Merden

Karina Bunes

Stilling: Visningsvert, Fitjar

E-post
post@engesund.no
Telefon
951 89 950