Hopp til innhold

Kontakt

Vakttelefon Fitjar

Frank Midttun
Telefon: 480 58 529

Vakttelefon Solund

Svein Åge Hatlem
Telefon: 959 18 882

Hovedkontor

Fitjarsjøen 2, Gamle Meieribygget
5419 Fitjar

Postadresse

Engesund Fiskeoppdrett AS
Postboks 64
5419 Fitjar

Vakttelefon Masfjorden


Telefon: 974 66 909

CEO/Dagleg leiar og samfunnskontakt

Svein Eivind Gilje
E-post: sveg@engesund.no
Telefon: 901 72 482

Produksjon og personalansvarlig

Lars Heine Kåsa
E-post: lars-heine@engesund.no
Telefon: 982 66 744

Visningssenteret

Spørsmål

Visningsansvarleg

Lisa Instefjord Gilje
E-post: lisa@engesund.no
Telefon: 951 89 950 (ikkje SMS)

Du finn oss her

Ansette

Svein Eivind Gilje

Stilling: CEO/Dagleg leiar

E-post
sveg@engesund.no
Telefon
901 72 482

Lars Heine Kåsa

Stilling: Produksjon og personalansvarlig

E-post
lars-heine@engesund.no
Telefon
982 66 744

Ruben Hammer

Stilling: Controller

E-post
ruben@engesund.no
Telefon
405 22 770

Trygve Hallberg

Stilling: Controller fra Akvahub

E-post
trygve.hallberg@akvahub.no
Telefon
470 38 138

Renate Hellesund

Stilling: Regnskapsfører fra Compute Advisor AS

E-post
renate.hellesund@compute.no
Telefon
905 28 540

Solveig Hagenes

Stilling: IK-ansvarlig

E-post
solveig@engesund.no
Telefon
994 04 958

Alf Helge Storevik

Stilling: Tilvekstansvarlig

E-post
alfhelge@engesund.no
Telefon
458 59 878

Lisa Instefjord Gilje

Stilling: Visningsansvarlig

E-post
lisa@engesund.no
Telefon
951 89 950

Karina Bunes

Stilling: Visningsvert, Fitjar

E-post
karina@engesund.no
Telefon
951 89 950

Frank Midttun

Stilling: Områdeleder, Fitjar

E-post
frank@engesund.no
Telefon
480 58 529

Raimondas Bertasius

Stilling: Driftstekniker, Masfjord

Audrius Bertasius

Stilling: Driftstekniker, Masfjord

Alvydas Simkevicius

Stilling: Lokalitetsansvarlig, Masfjord

E-post
alvydas@engesund.no
Telefon
414 44 890

Tony Søreng Bogø

Stilling: Lokalitetsansvarlig, Masfjord

E-post
tony@engesund.no
Telefon
971 13 566

Svein Åge Hatlem

Stilling: Områdeleder, Solund

E-post
svein-aage@engesund.no
Telefon
959 18 882

Helge Bårdsen

Stilling: Kommunikasjons tekniker

E-post
helge@engesund.no
Telefon
913 50 929